Výkup nemovitostí/exekuce

Nacházíte se v tíživé životní situaci a Vaše nemovitost je právně zatížena exekucí? Nevíte si rady? Dokážeme Vám pomoc! Nabízíme Vám přímý výkup nemovitostí za hotové! 

Myslíte, že pro Vás není výkup nemovitostí zajímavý? Omyl! Jestliže je Vaše nemovitost v exekuci, nečekejte, až se prodá za zlomek ceny v dražbě. Obvykle to dopadá tak, že Vy budete bez domu či bytu a dluhy Vám zůstanou.

Řešení problému může být jednoduché, ale nesmíte zbytečně otálet. Nabízíme Vám zaplacení veškerých dluhů a exekucí a navíc Vám můžeme okamžitě vyplatit finanční zálohu. Vaši nemovitost vykoupíme za nejvyšší možnou cenu  a zajistíme veškeré právní, daňové a jiné záležitosti spojené s prodejem, výkupem a převodem nemovitosti. Poskytneme Vám pomoc, nabízíme rychlé a seriozní jednání a budeme se snažit vyjít vstříc při řešení problémů. 

Máte dluhy, exekuce, zástavy?

V případě, že je nemovitost zastavena, je v exekuci, nebo je zde jiný právní problém, následné řešení dané situace urychlí, jestliže si připravíte příslušné dokumenty. Spolupracujeme s exekutory, notáři, bankami a pokusíme se ihned odvrátit možné nebezpečí. Následně si zajistíme dokumentaci k nemovitosti na katastrálním úřadě a okamžitě připravíme financování. Ve vyhrocených situacích je důležitý každý den, což si uvědomujeme a jsme připraveni jednat rychle.

Výkup nemovitostí za hotové
V případě, že potřebujete nutně vyřešit svoji finanční situaci a vlastníte nemovitost, kterou hodláte prodat, obraťte se na nás. Nabízíme vám službu Výkup nemovitostí za hotové. Profesionálně vyškolený makléř si s Vámi domluví termín prohlídky a nabídne Vám nejvhodnější řešení.

 Za hotové vykupujeme tyto nemovitosti:
  • byty v osobním vlastnictví
  • byty v družstevním vlastnictví
  • domy
  • pozemky
  • rekreační objekty
  • komerční nemovitosti

Výkup půdních prostor

Máte ve Vašem domě nevyužitý půdní prostor a potřebujete peníze na rekonstrukci? Je až s podivem kolik půdních prostor v Praze je stále nevyužívaných a slouží spíše jako skladiště harampádí. Jak změnit zašlou a zanedbanou půdu v bytové jednotky a ještě na tom vydělat? Relativně snadno. Nabídněte nám svůj půdní prostor k odkupu, buď za hotové peníze, nebo v rámci nefinančního plění za stavební práce, které zušlechtí váš dům v řádech milionů. 

Staráme se o komplexní zajištění realizace stavebního díla, což je:
vytipování a obstarání prostor – průzkum v terénu, jednání s majiteli domů a uzavření smluv o výstavbě
projektová dokumentace – vyhotovení studie, konzultace s orgány státní správy, zpracování projektové dokumentace
stavební povolení – podání a projednání se stavebním úřadem, zajištění vydání stavebního povolení
realizace stavby – výstavba dle schválené projektové dokumentace, realizace stavebních prací
kolaudace – podání žádosti o zahájení kolaudačního řízení, provedení kolaudace realizovaného díla
prodej bytů – prodej bytů popř. převod jejich vlastnictví na klienty, kterým jsme byty stavěli na míru

Jsme developerská společnost s rozsáhlými zkušenostmi ve stavitelství. Klademe důraz na kvalitu stavebních prací a osobní přístup. Stavební práce probíhají venkem, po žebříku a lešení. Zaručujeme se za minimální zátěž vniřku domu během rekonstrukce. Jako náš zákazník budete po dokončení maximálně spokojen.